Hõbemetsa

HÕBEMETSA ELURAJOON

●  Põnevalt liigendatud maastikul, kõrgete mändide vahel asuvad kauni kaasaegse arhitektuuriga hubased kodud. Asukoht Nõmme ja Haabersti piiril tähendab linnakodu jaoks üllatavat privaatsust, samas on kõik eluks vajalik käe-jala juures. Erlin panustas ca 130 korteri elektri- ja nõrkvoolutöödega.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

Nõrkvool: Kõikidesse tubadesse on paigaldatud andmeside. Korterites on tagatud valvesüsteemi paigalduse valmidus, paigaldatud on valveseadmestiku tarvis vajalikud kaablid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud andmesidekaabel CAT6 ja kiire andmeside vahetuse tagamiseks valguskaabel.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon, millel on videoühendus maja ees asuva välispaneeliga.

Põnevalt liigendatud maastikul, kõrgete mändide vahel asuvad kauni kaasaegse arhitektuuriga hubased kodud. Asukoht Nõmme…

Posted by ERLIN elektritööd on Pühapäev, 24. mai 2020